17 березня 2021
Бухгалтерський облік в органах місцевого самоврядування


переглянути

Проблеми децентралізації фінансової системи, зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування розглянуті на короткостроковій тематичній програмі, що реалізована в Черкаському регіональному центрі підвищення кваліфікації.


Програма навчання – практико-орієнтована. Слухачі отримали актуальну інформацію з питань організації бухгалтерського обліку в бюджетних установах; нарахування Єдиного соціального внеску; обліку розрахунків з оплати праці; обслуговування місцевих бюджетів за видатками; казначейського обслуговування місцевих бюджетів; використання найманої праці осіб з інвалідністю; соціального страхування у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності; правових аспектів здійснення державних закупівель та ін.


Окрема увага була приділена обговоренню практики застосування антикорупційного законодавства, аналізу рівня імплементації міжнародних стандартів у сфері антикорупційної політики, запобіганню та врегулюванню конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування.

22 квітня 2021
Powered by ArtistSoft