05 лютого 2021
Професійне навчання старост територіальних громад


переглянути

Перший досвід роботи старост громад дозволив зафіксувати окремі проблемні питання роботи і виявити потребу у підвищенні рівня їх фаховості і професіоналізму.


З цією метою у Черкаському регіональному центрі підвищення кваліфікації реалізована та успішно впроваджена актуалізована спеціальної короткострокова програм «Практичні аспекти професійної діяльності старост територіальних громад області».


Програма онлайн навчання практико-орієнтована і передбачала обговорення актульних питань розвитку ресурсів громади; благоустрою села, поводження з побутовими відходами, енергоефективності, способів енергозбереження, використання альтернативних джерел енергії; участь старости у підготовці проекту бюджету громади в частині фінансування програм розвитку старостинського округу; участь старости у розробці проектів регіонального розвитку та залучення громадськості до написання і реалізації проектів розвитку; роботи із зверненнями громадян в територіальній громаді; забезпечення захисту прав дітей, охорони материнства та дитинства; вчинення нотаріальних дій.


За інформацією директора Центру Сергія Демченка, у 2021 році одним із пріоритетних векторів у Черкаському регіональному центрі підвищення кваліфікації визначено професійне навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування. Саме для органів місцевого самоврядування в Центрі розроблені нові спеціальні програми, спрямовані на набуття нових фахових компетенцій, що сприятимуть захисту інтересів територіальних громад і їх успішному соціально-економічному розвитку в умовах децентралізації.


 

25 лютого 2021
Powered by ArtistSoft