09 грудня 2020
Зміцнення фінансової основи місцевого самоврядування


переглянути

В Черкаському регіональному центрі підвищення кваліфікації відбулось професійне навчання головних бухгалтерів за короткостроковою тематичною програмою „Актуальні проблеми децентралізації фінансової системи, зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування“.


Програма навчання – практико-орієнтована. Слухачі отримали практичні знання з питань організації бухгалтерського обліку в бюджетних установах; нарахування Єдиного соціального внеску; обліку розрахунків з оплати праці; обслуговування місцевих бюджетів за видатками; казначейського обслуговування місцевих бюджетів; правових аспектів здійснення державних закупівель; актуальних питань управління комунальним майном та ін.


Окрема увага на семінарі приділена обговоренню практики застосування антикорупційного законодавства, аналізу рівня імплементації міжнародних стандартів у сфері антикорупційної політики, запобіганню та врегулюванню конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування.


Програму семінару реалізовували викладачі-практики - працівники структурних підрозділів облради, облдержадміністрації, Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області, регіонального відділення Фонду


В умовах карантинних обмежень професійне навчання  було реалізоване дистанційно в режимі реального часу на платформі ZOOM.

22 квітня 2021
Powered by ArtistSoft