06 липня 2020
Засідання навчально-методичної ради


переглянути

До порядку денного були включені питання виконання Плану-графіка підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування у першому півріччі 2020 року, організації навчально-методичної роботи в умовах карантинних обмежень, визначення орієнтирів щодо реалізації в регіоні державної політики з підвищення кваліфікації у другому півріччі 2020 року.


Підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування набуває особливого значення в умовах ризиків і викликів, які постійно постають перед світом і нашою державою. Швидкість цих змін вимагає оперативного реагування і гнучкості в організації професійного навчання публічних службовців. Із початку пандемії Covid-19 та оголошеного в Україні карантину Центр радикально змінив формат роботи - незважаючи на карантинні обмеження, команда Центру працювала в режимі онлайн на платформах ZOOM і Google Meet і успішно реалізовувала професійні (сертифікатні) та короткострокові тематичні програми. За інформацією директора Сергія Демченка у першому півріччі професійне навчання в Центрі пройшли 1513 державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.


Центр працює на випередження – впроваджуємо інноваційні моделі навчання, оперативно реагуємо на зміни в законодавстві, актуалізуємо програми професійного навчання, розробляємо нові модулі, залучаємо високопрофесійних спікерів-практиків та викладачів закладів вищої освіти, здійснюємо якісний навчально-методичний супровід підвищення кваліфікації.


Сьогодні в Центрі сформований потужний ресурсний, педагогічний та навчально-методичний потенціал, який дійсно дозволяє Центру бути поза конкуренцією і достойно підтримувати статус єдиного в регіоні закладу післядипломної освіти, що реалізовує державну політику підвищення кваліфікації публічних службовців.

12 серпня 2020
Powered by ArtistSoft