03 липня 2020
Забезпечення ефективності системи соціального захисту населення та посилення адресності надання соціальної допомоги


переглянути

Практичні питання реалізації в області державної та регіональної політики у сфері соціального захисту населення, визначення пріоритетів соціального розвитку, здійснення аналізу рівня життя населення та підготовка пропозицій до проектів державних цільових, галузевих та регіональних програм; забезпечення ефективної державної підтримки шляхом посилення адресного характеру надання соціальної допомоги та пільг незахищеним верствам населення - ці та інші фахові питання обговорені в рамках онлайн-навчання працівників департаменту соціального захисту населення облддержадміністрації, яке провів Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.


Програма була практико-орієнтованою. Галузеву складову реалізовували високопрофесійні фахівці департаменту соціального захисту. Серед питань винесених на обговорення - організація надання соціальних послуг в умовах децентралізації влади, забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, посилення соціального захисту громадян на період карантину та проведення обмежувальних заходів.


Загальна складова передбачала опрацювання норм нового українського правопису, обговорення принципів тайм-менеджмент як інструменту ефективного публічного управління, шляхів забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на публічній службі, дотримання професійно-особистісної антикрихкості державного службовця, основних напрямів державної політики України у сфері запобігання корупції та врегулювання конфлікту інтересівна державній службі.

12 серпня 2020
Powered by ArtistSoft