06 березня 2020
Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні


переглянути

Підвищенню рівня професіоналізму секретарів сільських, селищних, міських рад сприятиме короткострокова тематична програма підвищення кваліфікації, що реалізована в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.


Головна мета навчання – оновлення знань, вмінь та формування практичних навичок, необхідних секретарям для виконання своїх функціональних обов’язків та забезпечення ефективного управління територіальною громадою в умовах проведення адміністративної реформи.


У рамках професійного навчання були обговорені питання територіальної організації влади та реформи місцевого самоврядування; прийняття регуляторних актів органами місцевого самоврядування; ведення погосподарського обліку в сільських, селищних, міських радах та державної реєстрації прав на нерухоме майно; реалізації кадрової політики; ведення службової документації та організації контролю; вчинення нотаріальних дій; реєстрації актів цивільного стану; забезпечення ефективної державної підтримки найбільш вразливих категорій населення шляхом посилення адресного характеру надання соціальної допомоги та пільг.


З метою реалізації в області державної антикорупційної політики відбулась тематична зустріч, під час якої слухачі семінару обговорили шляхи запобігання проявів корупції та відповідальність за корупційні діяння.


Отримані знання стануть важливим підґрунтям для формування ефективної виконавчої влади на засадах самодостатності територій, розширення повноважень місцевих самоврядних органів.

23 вересня 2020
Powered by ArtistSoft