14 листопада 2019
Актуальні проблеми децентралізації фінансової системи


переглянути

Проблеми децентралізації фінансової системи, зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування розглянуті на короткостроковому тематичному семінарі, що проходить в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.


Програма навчання – практико-орієнтована. Слухачі отримають актуальну інформацію з питань організації бухгалтерського обліку в бюджетних установах; нарахування Єдиного соціального внеску; обліку розрахунків з оплати праці; обслуговування місцевих бюджетів за видатками; казначейського обслуговування місцевих бюджетів; використання найманої праці осіб з інвалідністю; соціального страхування у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності; правових аспектів здійснення державних закупівель та ін.


Окрема увага на семінарі приділена обговоренню практики застосування антикорупційного законодавства, аналізу рівня імплементації міжнародних стандартів у сфері антикорупційної політики, запобіганню та врегулюванню конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування.


Програму семінару реалізовують викладачі-практики - працівники структурних підрозділів облради, облдержадміністрації, Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області, Державної фіскальної служби у Черкаській області, Фонду соціального страхування України в Черкаській області, Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Управління Держпраці у Черкаській області. Це дає реальну можливість задовольнити освітні потреби бухгалтерів в отриманні нових фахових компетенцій.

22 квітня 2021
Powered by ArtistSoft