09 жовтня 2019
Запобігання та протидія проявам корупції


переглянути

 З метою підвищення професійного рівня та правової свідомості, формування однакового підходу до розуміння і застосування норм антикорупційного законодавства в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбувся короткостроковий тематичний семінар «Запобігання та протидія проявам корупції» для публічних службовців області.


В рамках навчання відбулось детальне обговорення практики застосування положень антикорупційного законодавства, вивчення особливостей взаємодії антикорупційних інституцій з органами влади та органами місцевого самоврядування.


Програму семінару реалізовував провідний інспектор сектору з питань запобігання та виявлення корупції облдержадміністрації В. Сєрік, який проаналізував корупційні ризики в діяльності публічних службовців та обговорив зі слухачами практичні питання запобігання виникненню конфлікту інтересів, впровадження електронного декларування, дисциплінарної відповідальності та етики державного службовця як засобу запобігання корупції.


Слід зазначити, що в умовах активної протидії проявам корупції в Центрі створена унікальна інтелектуальна платформа для обговорення актуальних питань з реалізації державної антикорупційної політики в регіоні, розроблені електронні кейси навчально-методичних матеріалів для слухачів.


 

28 лютого 2020
Powered by ArtistSoft