05 червня 2019
Актуальні проблеми децентралізації фінансової системи


переглянути

Проблеми децентралізації фінансової системи, зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування розглянуті на короткостроковому тематичному семінарі, що проходить в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.


Програма навчання – практико-орієнтована. Слухачі отримають актуальну інформацію з питань організації бухгалтерського обліку в бюджетних установах; нарахування Єдиного соціального внеску; обліку розрахунків з оплати праці; обслуговування місцевих бюджетів за видатками; казначейського обслуговування місцевих бюджетів; використання найманої праці осіб з інвалідністю; соціального страхування у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності; правових аспектів здійснення державних закупівель та ін.


Окрема увага на семінарі приділена обговоренню практики застосування антикорупційного законодавства, аналізу рівня імплементації міжнародних стандартів у сфері антикорупційної політики, запобіганню та врегулюванню конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування.


Програму семінару реалізовують викладачі-практики - працівники структурних підрозділів облради, облдержадміністрації, Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області, Державної фіскальної служби у Черкаській області, Фонду соціального страхування України в Черкаській області, Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Управління Держпраці у Черкаській області. Це дає реальну можливість задовольнити освітні потреби бухгалтерів в отриманні нових фахових компетенцій.


Методичний супровід семінару передбачає формування електронних кейсів фахових методичних матеріалів для самостійного опрацювання та успішної самореалізації на основі принципу «освіта через усе життя».

12 липня 2020
Powered by ArtistSoft