09 травня 2019
Пам’ятаємо, перемагаємо: черкащани вшанували подвиг героїв Другої світової війни


переглянути

Перемога далася Україні дорогою ціною. За приблизними підрахунками, Друга світова забрала 10 мільйонів життів українців. У вир війни була втягнута 61 країна.


Голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Вельбівець, вітаючи всіх жителів області та присутніх на мітингу з Днем Перемоги, відзначив, що 9 травня – це славетний день, який кров’ю, сльозами та всенародною пам’яттю викарбуваний на меморіальних скрижалях історії.


Сьогодні, у День Перемоги, ми вшановуємо мужність та хоробрість доблесних воїнів, які пройшли пекло Другої світової війни й зробили вирішальний внесок для порятунку всього світу від нацизму, – зазначив Олександр Вельбівець. – Ми схиляємо голови перед мільйонами безіменних героїв, які назавжди залишилися на полях війни. Віддаємо данину глибокої поваги вам, шановні наші ветерани-фронтовики, працівники тилу, солдатські вдови, діти війни. У цій війні миролюбний український народ ще раз продемонстрував, що його недаремно вважають ще й нацією непереможних воїнів. Саме безмежна ваша відданість рідній землі та самопожертва в ім’я майбутніх поколінь навічно вкарбувалися у пам’яті нащадків. І тепер вони – кращі сини та дочки нашого народу – продовжують боротьбу за незалежну і вільну Україну з російським агресором на Сході.


Олександр Іванович відзначив, що саме приклад воїнів попередників сьогодні надихає покоління молодих бійців, які захищають рідну землю на Донбасі. Він також побажав всім черкащанам світлого майбутнього, без пострілів і вибухів та людських жертв.


За інформацією офіційного веб-сайту Черкаської обласної державної адміністрації http://ck-oda.gov.ua/pamyatajemo-peremahajemo-cherkaschany-vshanuvaly-podvyh-herojiv-druhoji-svitovoji-vijny-foto/


 

28 лютого 2020
Powered by ArtistSoft