11 квітня 2019
Актуальні проблеми децентралізації фінансової системи


переглянути

Проблемні питання бюджетної сфери в умовах децентралізації фінансової системи обговорили в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів в рамках навчання керівників фінансових управлінь райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення та виконавчих органів ОТГ.


За інформацією директора центру Сергія Демченка програма семінару практико-орієнтована і спрямована за вироблення професійних компетентностей та удосконалення фахових знань, необхідних для ефективної реалізації в області бюджетної політики.


Для реалізації програми семінару були залучені викладачі-практики – фахівці Департаменту фінансів обласної державної адміністрації, Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області, Управління Держпраці у Черкаській області, апарату Черкаської обласної державної адміністрації.


Директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Наталія Кравченко у спілкування зі слухачами окреслила шляхи удосконалення методів фінансового і бюджетного планування та фінансування витрат, надала практичні рекомендації щодо здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства на етапі формування та виконання місцевих бюджетів.


На обговорення під час тематичних зустрічей були винесені актуальні питання планування та виконання дохідної частини місцевих бюджетів та окремих видатків виробничої сфери, видатків по галузях соціально-культурної сфери, особливості організації бюджетного процесу на міському рівні, казначейське обслуговування місцевих бюджетів, дотримання законодавства про працю, врегулювання конфлікту інтересів.


Начальник відділу з питань управління персоналом апарату облдержадміністрації Анна Копилова обговорила із керівниками фінансових управлінь основні напрями реалізації в області державної кадрової політики, актуальні питання проходження державної служби та надала практичні рекомендації щодо шляхів професійного розвитку персоналу державної служби.


По завершенню навчання керівники фінансових управлінь взяли участь у моніторингу рівня задоволеності якістю професійного навчання.

20 липня 2019
Powered by ArtistSoft