15 березня 2019
Підвищення кваліфікації за професійною програмою


переглянути

В Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбулась перша сесія підвищення кваліфікації публічних службовців за Професійною програмою.


Програма першої сесії передбачала обговорення основних напрямів державної політики України у сфері запобігання корупції; нормативно-правових актів, що регламентують державне управління; європейської інтеграції; управління персоналом; розвитку лідерства; гендерного підходу у державному управлінні; формування корпоративної культури; підвищення рівня мовної компетентності та ін.


За інформацією директора Центру Сергія Демченка підвищення кваліфікації за Професійною програмою здійснюється протягом першого року роботи для вперше прийнятих на службу в органах державної влади та місцевого самоврядування, за результатами оцінювання службової діяльності, але не рідше ніж один раз на три роки.


Реалізовували програму семінару представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, обласної ради та викладачі вищих навчальних закладів.


Відповідно до Плану-графіка друга сесія підвищення кваліфікації публічних службовців за Професійною програмою запланована у травні.


Очікуваним результатом навчання є засвоєння знань про сутність та шляхи реалізації державної регіональної, економічної, соціальної, гуманітарної політики в умовах здійснення реформ.

20 липня 2019
Powered by ArtistSoft