25 січня 2019
Забезпечення ефективної діяльності органів місцевого самоврядування


переглянути

В Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбувся короткостроковий тематичний семінар підвищення кваліфікації керуючих справами районних рад та міськвиконкомів міст обласного значення.


На виконання заходів з реалізації в області антикорупційної політики в рамках семінару відбулось обговорення особливостей боротьби з корупцією, шляхів запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування, відзначена необхідність організації превентивних антикорупційних механізмів на місцях.


Галузева складова програми семінару передбачала низку тематичних зустрічей, під час яких відбулось обговорення ролі районних рад у процесі децентралізації, шляхів взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, проблемних питань освітньої та медичної реформи, реалізації заходів спрямованих на забезпечення прав осіб з інвалідністю та ін.


В рамках навчання на базі Черкаської обласної ради відбулось практичне заняття під час якого працівники секретаріату облради надали керуючим справами райрад консультації щодо особливостей впровадження електронного документообігу в діяльність органів місцевого самоврядування, обговорили основні засади кадрової політики та процедурні питання передачі майна в комунальну власність.


Слухачі семінару ознайомились із важливими векторами соціального діалогу як механізму регулювання та розвитку соціально-трудових та соціально-економічних відносин.

25 серпня 2019
Powered by ArtistSoft