12 грудня 2018
Обговорено потреби професійної підготовки держслужбовців та посадовців органів місцевого самоврядування


переглянути

Під час заходу представники центральних органів виконавчої влади та ОМС, науковці й представники громадськості, директори обласних центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників ОМС обговорили потреби професійної підготовки державних службовців та посадовців органів місцевого самоврядування.


У своєму виступі Володимир Купрій акцентував увагу, що розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад», у якому передбачено нові підходи і вимоги до програм професійного навчання.


Які ж компетентності мають розвивати посадові особи органів місцевого самоврядування? Це, насамперед, лідерство, стратегічне бачення і проектний менеджмент.


Володимир Купрій також повідомив, що сьогодні спостерігається ажіотаж серед охочих вивчати англійську мову за державною програмою. З цією метою на базі Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування маємо оновлену програму навчання англійській мові — English for Public Administration.


Під час роботи круглого столу відбулося підписання меморандуму про співпрацю між НАДУ при Президентові України та Проектом ПРОМІС, що є початком активної роботи щодо впровадження навчальної програми з місцевого економічного розвитку.


За інформацією офіційного веб-сайту Національного агентства України з питань державної служби https://nads.gov.ua/news/potreby-profesiynoyi-pidgotovky-derzhsluzhbovciv-ta-posadovciv-organiv-miscevogo


 

31 травня 2020
Powered by ArtistSoft