04 грудня 2018
Реформування системи професійного навчання у контексті модернізації державної служби України обговорено на конференції «Навчання та розвиток на державній службі: досвід інших країн для України»


переглянути

Захід організовано з метою обговорення питань реформування системи професійного навчання та розвитку державних службовців в контексті модернізації державної служби України, презентації кращих європейських практик та ключових тенденцій з визначення потреб у навчанні державних службовців, розроблення та запровадження ефективних навчальних програм.


У вступній промові Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко зазначив, що створення ефективної системи навчання є основою підготовки нових державних службовців, які мають стати рушієм успішних змін, впровадження реформи державного управління та інших важливих реформ в Україні. Водночас наголошено, що система професійного навчання має надавати сучасні й актуальні знання, бути гнучкою й орієнтованою на індивідуальні потреби, інтегрованою в систему управління персоналом, і головне – розвивати лідерство на державній службі.


Голова НАДС Костянтин Ващенко підкреслив, що важливим елементом реформи державної служби є запровадження оновленої системи професійного навчання державних службовців відповідно до вимог професійних стандартів, що дозволить створити сучасну цілісну, мобільну та гнучку систему навчання з розвиненою інфраструктурою та ефективним управлінням, а також сприятиме ефективному впровадженню принципів належного врядування.


Керівник першого відділу програм допомоги «Належне управління та демократизація» Представництва Європейського Союзу Мартін Клауке підкреслив стратегічну важливість модернізації державної служби України на основі кращих європейських практик та висловив готовність європейської сторони до всебічної підтримки цієї ініціативи.


Також під час конференції представлено кращий вітчизняний та міжнародний досвід функціонування системи навчання на державній службі в Україні, Польщі, Естонії, Словенії та Франції, зокрема у сфері визначення потреб у навчанні державних службовців, а також принципів розроблення та запровадження ефективних навчальних програм, особливостей мотивації персоналу у сфері державної служби з удосконалення професійних навичок та компетенцій.


Крім того, у рамках заходу відбулось нагородження переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».


Участь у конференції взяли представники міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, офісів підтримки реформ, а також представники закладів вищої освіти України та держав-членів Європейського Союзу, що здійснюють професійну підготовку та підвищення кваліфікації державних службовців, експерти міжнародних організацій і проектів.


За інформацією офіційного веб-сайту Національного агентства України з питань державної служби https://nads.gov.ua/news/reformuvannya-systemy-profesiynogo-navchannya-u-konteksti-modernizaciyi-derzhavnoyi-sluzhby

31 травня 2020
Powered by ArtistSoft