29 жовтня 2018
Підписано Меморандум про взаєморозуміння між ПРООН та НАДС


переглянути

У своєму виступі Голова НАДС акцентував увагу на тому, що успішна взаємодія між органами влади та організаціями громадянського суспільства є запорукою якісної державної політики, спрямованої на потреби суспільства. З огляду на це вкрай важливо мати належну методику оцінки ефективності діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування за напрямом «взаємодія з громадськістю».


Костянтин Ващенко наголосив, що органи державної влади і організації громадянського суспільства мають бути на одному боці, оскільки мають одну мету – побудову нової європейської України.


Директор ПРООН в Україні Янтомас Хімстра у своєму виступі зупинився на необхідності підготовки державних службовців до запровадження європейських стандартів державної служби, а саме забезпечення прав людини і толерантного ставлення до всіх без винятку громадян.


Петер Баук, радник з питань співпраці та розвитку Посольства Королівства Норвегії в Україні наголосив, що реалізація зазначеного Меморандуму дозволить закріпити досвід із залучення громадськості у центральних органах виконавчої влади, що сприятиме інклюзивності, відкритості і доброчесності, а також співпраці з громадянським суспільством, і, відповідно, підвищенню ефективності та професіоналізму державної служби у ключових сферах.    


У заході також взяли участь Маркус Бранд, радник з питань демократичного врядування, керівник команди з питань демократичного врядування ПРООН, Брендон Хартвіг, старший консультант ПРООН, Дмитро Лоза, координатор проектів Посольства Королівства Норвегії в Україні, Оксана Косенко, спеціаліст з питань розвитку строможностей ОГС, проект «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» ПРООН, Оксана Хомей, фахівець з питань управління знаннями та інноваціями, проект «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» ПРООН.


За інформацією офіційного веб-сайту Національного агентства України з питань державної служби https://nads.gov.ua/news/pidpysano-memorandum-pro-vzayemorozuminnya-mizh-proon-ta-nads-shchodo-pidtrymky-reformy

20 липня 2019
Powered by ArtistSoft