19 жовтня 2018
Взаємодія органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування у вирішенні регіональних проблем


переглянути

ВНЗ «Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів» провів виїзний тематичний короткостроковий семінар «Взаємодія органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування у вирішенні регіональних проблем» для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування Смілянського району.


Програма виїзного семінару спрямована на вироблення професійних компетентностей, необхідних для забезпечення ефективного управління на місцях. Зі слухачами семінару працювали управлінці-практики та провідні викладачі-науковці вищих навчальних закладів. Навчання проходило у форматі тематичних зустрічей з елементами практичних занять, обміну досвідом та індивідуального консультування з фахових питань.


Активну участь у роботі семінару взяли заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов та заступник голови районної ради Василь Латенко.


На виконання заходів з реалізації в області антикорупційної політики в рамках семінару відбулось обговорення особливостей боротьби з корупцією та відповідальності за корупційні діяння. Кандидат юридичних наук Микола Сивак дав роз’яснення основних положень антикорупційного законодавства, прокоментував шляхи запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності публічних службовців, окреслив необхідність організації превентивних антикорупційних механізмів.


Галузева складова програми семінару формувалась для різних цільових груп, реалізовували її керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, облради, територіальних органів виконавчої влади.


Бухгалтери сільських, селищних рад взяли участь у тематичні зустрічі з питань ведення бухгалтерського обліку та соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, яку провела заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Черкаській області Людмила Пузько.


Для секретарів сільських, селищних рад завідувач сектору взаємодії з суб’єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Черкаській області Світлана Шуляк-Гончаренко провела практичне заняття і обговорила основні аспекти державної реєстрації прав на нерухоме майно. Заступник начальника загального відділу виконавчого апарату Черкаської обласної ради Тетяна Синільник надала практичні рекомендації щодо до ведення службової документації та організації контролю в сільських, селищних радах.


Землевпорядники мали змогу поспілкуватися із начальником організаційного відділу Управління організаційної та господарської діяльності Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Людмилою Пазинич та заступником начальника управління містобудування і архітектури Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віктором Болотовим з питань виділення земельних ділянок учасникам АТО, повноважень органів місцевого самоврядування у сфері забудови та благоустрою населених пунктів.


Програма семінару передбачала практичне заняття з основ ефективної комунікації, яке провела доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради, кандидат педагогічних наук Олена Волошенко.


За інформацією директора Центру Сергія Демченка, участь у навчанні взяли більше 120 посадовців Смілянського району, які отримали нові професійні знання й навички, що сприятимуть формуванню ефективної виконавчої влади на засадах самодостатності територій та розширення повноважень органів місцевого самоврядування.

25 квітня 2019
Powered by ArtistSoft