18 жовтня 2018
Актуальні проблеми децентралізації фінансової системи


переглянути

Проблеми децентралізації фінансової системи, зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування були розглянуті на короткостроковому тематичному семінарі для бухгалтерів сільських, селищних рад, що відбувся у ВНЗ «Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів».


В рамках семінару обговорені проблемні питання організації бухгалтерського обліку в бюджетних установах; нарахування Єдиного соціального внеску; обліку розрахунків з оплати праці в бюджетних установах; особливості обслуговування місцевих бюджетів за видатками; казначейське обслуговування  місцевих бюджетів та ін.


Окрема увага була приділена обговоренню практики застосування антикорупційного законодавства, аналізу рівня імплементації міжнародних стандартів у сфері антикорупційної політики, запобіганню та врегулюванню конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування.


Програму семінару реалізовували керівники структурних підрозділів облради, облдержадміністрації, Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області, Державної фіскальної служби у Черкаській області, Фонду соціального страхування України в Черкаській області.

12 серпня 2020
Powered by ArtistSoft