18 жовтня 2018
Європейський день боротьби з торгівлею людьми


переглянути

Україна, оголосивши курс на євроінтеграцію, приєдналася до основних міжнародних нормативно-правових актів у сфері протидії торгівлі людьми та прийняла національне законодавство.


Метою торгівлі людьми завжди є експлуатація людини в будь-який спосіб – примусова праця, використання у домашньому господарстві і промисловому чи сільськогосподарському секторах, вилучення органів, сексуальна експлуатація чи створення порнографічної продукції, народження дитини примусово чи за замовленням, втягнення у злочинну діяльність чи жебракування.


ВНЗ "Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів" бере активну участь у реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми у Черкаській області. На виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року питання протидії торгівлі людьми обговорюються на семінарах підвищення кваліфікації за професійною програмою та короткострокових тематичних семінарах. З початку 2018 року участь у навчанні із зазначеної тематики взяли більше 500 слухачів, серед яких - працівники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; працівники відділів освіти, фахівці з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад; уперше прийняті на державну службу та службу в органи місцевого самоврядування. Учасники семінарів отримують електронні кейси, які містять електронні конспекти лекцій, методичні посібники, нормативно-правові документи, мультимедійні презентації.


Підвищення професійної компетентності публічних службовців з питань протидії торгівлі людьми – дієвий привід заявити про актуальність проблеми, необхідність консолідації зусиль державних органів влади, органів місцевого самоврядування та громадськості для надання допомоги постраждалим особам.

12 серпня 2020
Powered by ArtistSoft