04 жовтня 2018
Управління персоналом в органах державного управління


переглянути

В Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбувся короткостроковий тематичний семінар для працівників служб управління персоналом місцевих державних адміністрацій.


Програма семінару розроблена із урахуванням потреб замовників та основних завдань, що стоять перед службами управління персоналом з реалізації державної політики у сфері державної служби та кадрової роботи щодо добору осіб, здатних професійно виконувати посадові обов'язки державних службовців; прогнозування розвитку персоналу; забезпечення службової дисципліни; документального оформлення проходження державної служби тощо.


Модулі фахового спрямування програми семінару реалізовували викладачі-практики - фахівці відділу з питань управління персоналом апарату обласної державної адміністрації. Під час занять були обговорені актуальні питання проходження державної служби; формування завдань та ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державного службовця; проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців; огляд актуальних змін у законодавстві про державну службу та ін.


В рамках семінару відбулись тематичні зустрічі з питань призначення пенсій; взаємодії із Державною службою зайнятості; урегулювання конфлікту інтересів у діяльності державних службовців; розвитку лідерства на державній службі; тенденцій розвитку політичної системи України в сучасних умовах.


Семінар сприятиме впровадженню ефективної системи управління персоналом на державній службі та подальшому здійсненню заходів, спрямованих на модернізацію державного управління на основі демократичних принципів урядування.

20 травня 2019
Powered by ArtistSoft