14 вересня 2018
Презентовано оцінку діяльності органу виконавчої влади за напрямком «взаємодія з громадськістю»


переглянути

ТЦК за підтримки ПРООН розробив методологію для оцінки , а регіональні експерти пілотували методологію дослідження в 9ти місцевих органахі виконавчої влади та  місцевого самоврядування з різних регіонів України. Методологія зосереджена на оцінці таких ключових сфер взаємодії органу виконавчої влади та громадськості  як інформування, консультації, залучення громадянськості до процесу вироблення політики та прийняття рішень, а також партнерства між обома сторонами. Експерти також надали конкретні рекомендації щодо вдосконалення співпраці.


У презентації взяв участь перший заступник Голови НАДС Володимир Купрій, який у своєму виступі звернув увагу на актуальність і важливість оцінки результатів діяльності органів виконавчої влади за напрямком "взаємодія з громадськістю". "Часто державні органи мають вузьке розуміння співпраці з громадянським суспільством. Дуже часто все обмежується прес-конференціями чи розміщенням інформації на веб-сайт. Але такий підхід виключає реальне залучення громадянського суспільства до процесу вироблення державної політики та прийняття рішень. Консультації з громадськістю, залучення фахового поетнціалу організацій громадяського суспільства, реальне партнерство через спільні проекти - це інша важлива складова взаємодії і вона є запорукою успішного реформування системи державного управління", - зазначив Володимир Купрій.


Захід відбувався у межах проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.


За інформацією офіційного веб-сайту Національного агентства України з питань державної служби https://nads.gov.ua/news/prezentovano-ocinku-diyalnosti-organu-vykonavchoyi-vlady-za-napryamkom-vzayemodiya-z

25 квітня 2019
Powered by ArtistSoft