12 вересня 2018
Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні


переглянути

В Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходить навчання секретарів сільських, селищних рад за програмою короткострокового тематичного семінару.


Головна мета семінару – надати професійні знання та сформувати практичні навички необхідні секретарям сільських, селищних рад для виконання своїх функціональних обов’язків та забезпечення ефективного управління територіальною громадою в умовах проведення адміністративної реформи.


У рамках семінару обговорені пріоритетні засади кадрової політики в органах місцевого самоврядування; основні вимоги до ведення службової документації та організації контролю в сільських, селищних радах; практика прийняття регуляторних актів органами місцевого самоврядування; нормативно-правове регулювання державної реєстрації актів цивільного стану та реєстрації прав на нерухоме майно; корупційні ризики в діяльності публічних службовців та ін.


Секретарі сільських, селищних рад мали змогу поспілкуватися із регіональним координатором взаємодії з громадськістю уповноваженого Верховної ради України з прав людини у Черкаській області Лесею Валяєвою, яка окреслила заходи спрямовані на забезпечення прав осіб з інвалідністю в регіоні на виконання заключних зауважень Комітету ООН з прав людей з інвалідністю на виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.


На виконання Антикорупційної програми Черкаської обласної ради на 2018 рік головний спеціаліст із питань запобігання і виявлення корупції юридичного відділу виконавчого апарату Черкаської обласної ради Марина Сторчак провела тематичну зустріч на тему «Як розпізнати і подолати політичну корупцію на місцях».


Отримані на семінарі знання стануть важливим підґрунтям для формування ефективної виконавчої влади на засадах самодостатності територій та розширення повноважень місцевих самоврядних органів.

25 квітня 2019
Powered by ArtistSoft