06 вересня 2018
Правові та організаційні засади функціонування системи запобігання корупції


переглянути

Корупція лишається одним із негативних соціальних явищ, яке руйнує українське суспільство і державу. Україна здійснила перші кроки до масштабних антикорупційних реформ, спрямованих на створення нової інституційної системи запобігання, виявлення та покарання за корупцію, однак реалізація завдань Антикорупційної стратегії не завершена в повному обсязі, тому боротьба з корупцією залишається одним із пріоритетів на сучасному етапі розвитку держави.


В закладі відбувся семінар-навчання для державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування під час якого кандидат юридичних наук Микола Сивак проаналізував корупційні ризики в діяльності публічних службовців, розкрив поняття викривачів корупції та прокоментував гарантії захисту викривачів за законодавством України.


Провідний інспектор сектору з питань запобігання та виявлення корупції обласної державної адміністрації Вадим Сєрік обговорив із слухачами практичні аспекти функціонування системи запобігання корупції в Україні та впровадження електронного декларування.

31 травня 2020
Powered by ArtistSoft