13 червня 2018
Кращий державний службовець


переглянути

В умовах реформування державної служби конкурс «Кращий державний службовець» є індикатором професійної активності державних службовців і слугує підвищенню авторитету державної служби України.


За інформацією заступника голови оргкомітету ІІ туру Сергія Демченка Конкурс проводиться десятий рік поспіль. До складу оргкомітету, який затверджений наказом Нацдержслужби України № 24-н/од від 05.04.2018, увійшли представники апарату та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники вищих навчальних закладів та Профспілки працівників державних установ.


Вітаючи конкурсантів, співголова оргкомітету - начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби України в м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Олександр Якубенко відзначив, що Конкурс «Кращий державний службовець» дає реальну можливість виявити найбільш професійно підготовлених до кар'єрного росту державних службовців та сприяє розвитку кадрового потенціалу державної служби.


Конкурсні завдання передбачали проведення тестування з питань етики та службового етикету державних службовців, співбесіди з питань державного управління та проведення круглого столу для публічних виступів конкурсантів.


Державні службовці успішно пройшли всі етапи ІІ туру і продемонстрували кращі фахові компетентності, підтвердили високий рівень професіоналізму та ерудованості.


За результатами оцінювання, організаційним комітетом буде визначено переможців та лауреатів ІІ туру Конкурсу в номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».


Довідково:


Щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» започатковано у 2008 році з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.


Організаційне забезпечення конкурсу здійснює Національне агентство України з питань державної служби.


Підготовку до ІІ туру учасники Конкурсу пройшли в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів за програмою короткострокового тематичного семінару для переможців І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

23 березня 2019
Powered by ArtistSoft