21 травня 2018
Підготовка до ІІ туру конкурсу «Кращий державний службовець»


переглянути

У рамках ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» державні службовці-переможці І туру у номінації «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст» пройшли навчання в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.


Програма семінару розроблена із урахуванням Методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Нацдержслужби України від 21.02.2018 №49, який регламентує завдання до ІІ туру Конкурсу – співбесіду з питань державного управління, тестування з питань службової етики та етикету, публічний виступ з актуальних питань суспільно-політичного розвитку країни та реформування державного управління.


У рамках семінару публічні службовці взяли участь у тренінгу, під час якого спільно із заступником начальника міжрегіонального управління Нацдержслужби України у місті Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській областях Оксаною Буслею відпрацювали питання становлення, еволюції і реформування державного управління та розвитку державної служби.


Доктор філологічних наук, професор кафедри українського мовознавства і прикладної лінгвістики Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Людмила Шитик надала службовцям практичні рекомендації щодо ефективної мовнокомунікативної компетенції, опанування технологій ораторського мистецтва та публічного виступу.


Програма семінару передбачала практичні заняття із антикорупційної тематики та створення мультимедійних презентацій для супроводу публічного виступу.


З метою якісної підготовки до участі у ІІ турі Конкурсу всі публічні службовці отримали електронні кейси з інформаційно-методичними матеріалами для самостійного опрацювання.


За інформацією директора Центру Сергія Демченка, ураховуючи, що Конкурс є одним із видів підвищення професійної компетентності публічних службовців, всі конкурсанти після завершення ІІ туру отримають сертифікат про підвищення кваліфікації.

20 травня 2019
Powered by ArtistSoft