17 травня 2018
Про стан впровадження Закону України «Про державну службу» на Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування доповів Голова НАДС


переглянути

Очільник НАДС розповів про стан впровадження Закону України «Про державну службу» з моменту набрання ним чинності 1 травня 2016 року.


У вступному слові Голова НАДС акцентував увагу присутніх на відзначенні історичної дати – 100-річчя української державної служби та запросив присутніх відвідати тематичну експозицію присвячену висвітленню подій інституційного становлення державної служби, яку ініційовано Комітетом Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування спільно з Національним агентством України з питань державної служби.


Також, Костянтин Ващенко у своєму виступі наголосив на ключових досягненнях реформи державної служби за останні два роки, зокрема це:


    схвалення понад 40 підзаконних нормативно-правових актів;


    створення Комісії з питань вищого корпусу державної служби;


    виконання Концепції фахівців з питань реформ;


    реформування системи професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування;


    впровадження сучасних технологій управління персоналом у систему державної служби;


    оптимізація функцій системи центральних органів виконавчої влади;


    розроблення і впровадження нової моделі оплати праці державних службовців;


    впровадження нової моделі оцінювання державних службовців.


«Реформа державної служби є ключовою реформою серед усіх, що визначені у Коаліційній Угоді, вона є складною і масштабною. За один день важко змінити те, що складалося десятиліттями. Проте вона – наш пріоритет. І ми збережемо в ній лідерство, конкретні рішення та реальні дії», – підсумовуючи свій виступ зазначив Голова НАДС.


Народний депутат України Альона Шкрум підтримала виступ Костянтина Ващенка і відмітила, що є позитив від впровадження Закону України «Про державну службу» та наголосила, що найбільшої уваги потребують питання щодо оптимізації і звітності.


Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Олена Ледовських також відзначила позитивний темп реформи державної служби та висловила НАДС підтримку Комітету.


За інформацією офіційного веб-сайту Національного агентства України з питань державної служби http://nads.gov.ua/news/pro-stan-vprovadzhennya-zakonu-ukrayiny-pro-derzhavnu-sluzhbu-na-komiteti-verhovnoyi-rady

12 липня 2020
Powered by ArtistSoft