07 травня 2018
Питання відзначення 100-річчя запровадження державної служби обговорено на IP-нараді в Нацдержслужбі України


переглянути

Голова НАДС Костянтин Ващенко у своєму виступі поінформував про схвалення на Урядовому комітеті з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку проекту розпорядження Кабінету Міністрів України щодо відзначення 100-річчя запровадження державної служби в Україні.


Костянтин Ващенко також повідомив про деякі заходи, що відбудуться на відзначення цієї дати, зокрема, відкриття фотовиставки у приміщенні Верховної Ради України, яка включатиме експозиції визначальних етапів становлення та розвитку в Україні професійної і політично нейтральної державної служби європейського зразка, урочистий прийом за участю керівників держави, представників іноземних посольств, керівників центральних органів виконавчої влади, Рішельєвські читання.


Голова НАДС звернувся до представників міжрегіональних управлінь НАДС з проханням надати пропозиції до плану заходів з відзначення 100-річчя запровадження державної служби в Україні.


Перший заступник директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Юлія Лихач повідомила, що Центрам підготовлено відповідні матеріали для популяризації традицій національної державної служби і міжрегіональні управління НАДС матимуть змогу використати їх у проведенні власних комунікативних заходів.


Юлія Лихач також доповіла про проведення Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців України.


Директор Департаменту контролю та взаємодії з органами влади НАДС Сергій Іголкін у своєму виступі зупинився на питаннях реалізації доручення Прем’єр – міністра України від 23 квітня 2018 року № 13342/85/1-18 в частині організації перевірки стану виконавської дисципліни місцевими держадміністраціями у 2018 році.


У контексті цього питання Голова НАДС зазначив, що Уряд розпочав предметний аналіз діяльності місцевих державних адміністрацій щодо виконавської дисципліни, тому доцільно під час підготовки довідок для Кабінету Міністрів дотримуватися єдиних стандартів викладу матеріалів і обов’язково попередньо надавати зазначені довідки Департаменту контролю та взаємодії з органами влади.


Начальник Управління фінансів та бухгалтерського обліку НАДС Тетяна Токарчук повідомила, що у червні цього року є можливість преміювати кращих працівників НАДС і звернулася до керівників міжрегіональних управлінь з пропозицією надати відповідні кандидатури для відзначення.


За інформацією офіційного веб-сайту Національного агентства України з питань державної служби http://nads.gov.ua/news/pytannya-vidznachennya-100-richchya-zaprovadzhennya-derzhavnoyi-sluzhby-provedennya

17 лютого 2019
Powered by ArtistSoft