26 квітня 2018
«Кожен – герой», – на Черкащині вшановують ліквідаторів


переглянути

У Соборному сквері, біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля», відбувся мітинг-реквієм. Участь у ньому взяло також керівництво області. Як наголосив голова Черкаської ОДА, посилення соціальної підтримки чорнобильців є незмінним пріоритетом обласної влади.


– Зайве говорити, що було б, аби тисячі героїв у 1986 році не взялись приборкувати ядерну стихію, – сказав Юрій Ткаченко. – За це вони заплатили найдорожчу ціну, залишивши на тій пожежі своє здоров’я чи навіть життя. Кожен – герой. Від усієї громади дякую ліквідаторам за врятоване майбутнє.


На сьогодні в області проживають понад 105 тисяч громадян, постраждалих унаслідок Чорнобильської катастрофи. Цьогоріч із державного бюджету спрямовано 54,8 млн грн для забезпечення їх пільгами та компенсаціями. Ще 13,9 млн грн – з обласного бюджету на виконання програми «Пільги на медичне обслуговування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».


За інформацією офіційного веб-сайту Черкаської обласної державної адміністрації http://ck-oda.gov.ua/kozhen-heroj-na-cherkaschyni-vshanovuyut-likvidatoriv/


 

17 лютого 2019
Powered by ArtistSoft