26 квітня 2018
Технології соціальної роботи


переглянути

Програма навчання розроблена і реалізована фахівцями Черкаського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Навчання спрямоване на вироблення професійних компетентностей та послідовне удосконалення рівня знань, необхідних для забезпечення ефективної роботи центрів соціальних служб шляхом повного охоплення соціальними послугами найуразливіших категорій населення, раннього виявлення проблемних сімей та вчасного надання їм допомоги на рівні територіальної громади.


В рамках семінару функціонував комунікаційно-дискусійний майданчик для обговорення сімейних форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; особливостей роботи з прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу, а також обміну інформацією щодо психологічних особливостей дітей, які зазнали травматичного життєвого досвіду.


Працівники соціальних служб взяли участь у практичних заняттях та тренінгах під час яких обговорили нормативно-правове забезпечення організації надання соціальних послуг різним категоріям сімей з дітьми; форми та методи соціальної роботи; методи роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах; специфіку консультування у соціальній роботі та ін.


Отримані на семінарі знання сприятимуть ефективній реалізації в регіоні загальнодержавних та обласних соціальних програм з питань соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

17 лютого 2019
Powered by ArtistSoft