25 квітня 2018
Реалізація державної та регіональної політики у сфері соціального захисту населення


переглянути

Програма навчання розроблена з метою розвитку професійної та функціональної компетентностей фахівців із урахуванням основних завдань, щодо забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту населення; виконання програм соціальної підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах; організації на території області соціального обслуговування населення; здійснення соціальної роботи та надання якісних соціальних послуг.


Директор Департаменту соціального захисту Руслан Чикало обговорив зі слухачами основні напрями реалізації в області державної політики у сфері соціального захисту населення.


Викладачі-практики – працівники Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації окреслили шляхи забезпечення ефективної державної підтримки найбільш вразливих категорій населення шляхом посилення адресного характеру надання соціальної допомоги та пільг; основні напрями співпраці органів виконавчої влади з об’єднаними територіальними громадами з питань соціального захисту населення; надали роз’яснення щодо соціального захисту осіб з інвалідністю та ветеранів, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи.


В рамках семінару відбулось обговорення основних напрямів державної антикорупційної політики, державної кадрової політики, шляхів модернізації публічної служби.


Під час тематичних зустрічей слухачі семінару проаналізували перспективи, переваги та ризики трансатлантичного партнерства і взаємин України з ЄС та НАТО, а також відпрацювали принципи та прийоми ефективної комунікації.


Реалізовували програму семінару фахівці-практики та досвідчені науковці вищих навчальних закладів.

23 березня 2019
Powered by ArtistSoft