19 квітня 2018
Сучасна економічна політика України: проблеми та стратегії розвитку


переглянути

Програма семінару практико-орієнтована і сформована відповідно до ключових напрямів державної економічної політики в контексті положень Стратегії сталого розвитку «Україна-2020» та із урахуванням обласних програм щодо забезпечення сталого економічного розвитку регіону.


На виконання заходів з реалізації в області антикорупційної політики в рамках семінару відбулось обговорення особливостей боротьби з корупцією, відповідальності за корупційні діяння, необхідність організації превентивних антикорупційних механізмів.


Галузеву складову програми семінару реалізовували викладачі-практики - фахівці структурних підрозділів облдержадміністрації, облради, територіальних органів виконавчої влади.


В рамках семінару відбулось обговорення основних напрямів реформи державного управління та місцевого самоврядування; шляхів залучення інвестицій та пошук нових можливостей для розвитку територій; підготовки проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок секторальної підтримки ЄС; участі проектів у конкурсному відборі за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку; ознайомлення із сучасними грантовими тенденціями.


Серед іншого, слухачі отримали рекомендації щодо застосування сучасних он-лайн інструментів комунікацій; проаналізували перспективи, переваги та ризики трансатлантичного партнерства і взаємин України з ЄС та НАТО.


З метою забезпечення дуальності та безперервності навчання слухачі семінару отримали електронні кейси методичних матеріалів для самостійного опрацювання.

23 січня 2019
Powered by ArtistSoft