02 квітня 2018
Перший тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»-2018


переглянути

На виконання пункту 15 Порядку проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152, пункту 10 розділу II Методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби (далі – НАДС) від 21 лютого 2018 року № 49, Всеукраїнський центр підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування (далі – ВЦПК) надає оргкомітетам з проведення першого туру Конкурсу:Водночас повідомляємо, що онлайн-тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу та оцінювання результатів тестування здійснюватиметься у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, відповідно до переліку тестових завдань, затверджених наказом НАДС від 30.08.2017 № 178 (зі змінами).


Для забезпечення онлайн-тестування необхідно:  • направити заявки на електронну пошту НАДС test@nads.gov.ua з поміткою «тестування учасників щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»» для отримання логіну та паролю доступу;

  • відповідно до Інструкції по роботі в системі тестування НАДС заповнити форму за посиланням: kateg.v.xlsx чи kateg.b.xlsx.


Результати онлайн-тестування учасників Конкурсу не можуть бути використані для участі у конкурсному відборі на вакантні посади державної служби.


Контактна особа НАДС: Довженко Роман Валентинович,заступник директора Департаменту інформаційних технологій та ресурсного забезпечення – начальник відділу комп’ютерного та програмного забезпечення НАДС, тел. 256-00-49.


Контактна особа ВЦПК: Захарченко Надія Павлівна, заступник начальника управління – начальник відділу формування змісту підвищення кваліфікації Управління підвищення кваліфікації державних службовців ВЦПК, тел. 455-47-23.


За інформацією офіційного веб-сайту Всеукраїнського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування http://www.centre-kiev.kiev.ua/konkurs/konk_NADS-2018-1_tur.shtml

17 лютого 2019
Powered by ArtistSoft