03 березня 2018
МОН спростило процедуру ліцензування для вишів — відтепер його можна здійснити в електронному форматі


переглянути

Ліцензійні справи будуть реєструватися в порядку надходження їх до МОН згідно електронної черги.


“Перехід до електронної форми ліцензування значно полегшить та прискорить його проведення, зменшить затратність та повністю усуне корупційні ризики. А те, що ми зробимо цей перехід від паперової форми до електронної поступовим, дасть можливість закладам освіти адаптуватися до нового формату”, - зазначив директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки Андрій Шевцов.


У межах електронного ліцензування виш самостійно вноситиме відомості про кадрове та матеріально-технічне забезпечення до ЄДЕБО. Кадрову інформацію  потрібно буде оновлювати кожного навчального року до 1 березня, а про матеріально-технічне забезпечення - до 31 грудня або протягом трьох місяців після зміни інформації. Загалом заклад освіти має право, у разі потреби, оновлювати інформацію протягом року.


Докладні роз’яснення щодо процедури надаватиме Технічний адміністратор ЄДЕБО - ДП «Інфоресурс». Інструктивні матеріали можна знайти на сайті ДП «Інфоресурс» у розділі «Керівництво користувача ЄДЕБО» (який розміщено за посиланням https://www.inforesurs.gov.ua/uploads/files/KerKor-R.2-ELEKTRONNE_LICENZYVANNYA-2017.pdf).


МОН працює над спрощенням процедури ліцензування освітньої діяльності, зокрема її переведення в електронний формат, у межах урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції».


Нагадуємо, що за словами заступника Міністра освіти і науки України Юрія Рашкевича, МОН чекає на затвердження ліцензійних умов, які передбачають подальшу дебюрократизацію вищої освіти https://goo.gl/sf4bbL


За інформацією офіційного веб-сайту Міністерства освіти і науки України https://mon.gov.ua/ua/news/mon-sprostiv-proceduru-licenzuvannya-dlya-vishiv-vidteper-jogo-mozhna-zdijsniti-v-elektronnomu-formati

20 травня 2019
Powered by ArtistSoft