01 березня 2018
Ділова англійська мова для державних службовців


переглянути

Семінар започаткований на виконання Указу Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» та проводиться в Центрі вже третій рік поспіль.


Головна мета навчання за програмою семінару – підвищення рівня володіння діловою англійською мовою державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування, розвиток навичок говоріння, аудіювання, читання та письма, корекція вимовних та граматичних навичок, розширення словникового запасу. Реалізовує програму семінару Вікторія Токарчук – кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри англійської філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.


На першому занятті усі слухачі семінару пройшли попереднє вхідне тестування для визначення рівня мовленнєвої компетенції.


За інформацією директора Центру Сергія Демченка, ураховуючи актуальність семінару та потреби у підвищенні публічними службовцями рівня професійно спрямованої іншомовної компетентності, у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів у 2018 році заплановано два постійно діючі семінари з ділової англійської мови.

20 травня 2019
Powered by ArtistSoft