14 лютого 2018
Основні завдання органів Пенсійного фонду України щодо виплати пенсій


переглянути

У роботі семінару взяла участь начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник, яка обговорила зі слухачами пріоритетні завдання органів Пенсійного фонду України щодо виплати пенсій. С. Зінник відзначила, що оптимізація територіальних органів, яка передбачає централізацію певних функцій, зменшення адміністративних видатків та удосконалення технологічного адміністрування пенсійної системи, не вплинула на доступність та якість надання послуг пенсіонерам.


Програму семінару реалізовують викладачі-практики – фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області. Серед питань, винесених на обговорення - організація роботи органів Пенсійного фонду України щодо виконання законодавства про пенсійне забезпечення; організація щодо формування потреби в коштах на виплату пенсій; виплата пенсій через установи уповноважених банків; організація роботи щодо утримання переплат пенсій, їх обліку та списання; запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в роботі спеціалістів з питань виплати пенсій; порядок відрахування з пенсій по виконавчих документах; виплата пенсій щодо відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій; формування звітності по виплаті пенсій та допомог; виплата пенсії та допомоги на поховання внутрішньо переміщеним особам; дотримання норм законодавства щодо перерахування коштів установам, в яких знаходяться особи на повному державному утриманні та ін.


Загальна складова програми семінару передбачає практичні заняття з ділової української мови, культури мовлення та стилістики публічного виступу.


Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів має багаторічний досвід партнерського співробітництва із Головним управлінням ПФУ в Черкаській області в реалізації державної політики з підвищення кваліфікації кадрів, що сприяє системній професіоналізації фахівців Головного управлінь ПФУ та створенню в області дійової системи пенсійного страхування.

20 травня 2019
Powered by ArtistSoft