25 січня 2018
Забезпечення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування


переглянути

Посадові особи органів місцевого самоврядування повинні володіти базовими знаннями й уміннями, необхідними для роботи в умовах демократизації українського суспільства, змін у законодавстві України, розвитку громадянського суспільства, світових процесів глобалізації та інформатизації.


На виконання цих завдань спрямоване підвищення кваліфікації керуючих справами районних рад за програмою короткострокового тематичного семінару «Забезпечення ефективності діяльності органів виконавчої влади в умовах децентралізації влади», що відбувся у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.


Програма семінару передбачала обговорення методики подання та оприлюднення декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, через систему електронного декларування та основних напрямів державної політики у сфері запобігання корупції.


Фахівці виконавчого апарату обласної ради надали слухачам практичні рекомендації з питань регламенту та планування роботи органів місцевого самоврядування, організації роботи постійних комісій, надання практичної та методичної допомоги депутатам у здійсненні ними своїх повноважень. Окрема увага була приділена основним напрямам реалізації в області державної інформаційної політики та положень Закону України «Про доступ до публічної інформації».


В рамках семінару відбулись тематичні зустрічі під час яких були обговорені шляхи забезпечення взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю у процесі реформ; актуальні питання реалізації в області державної інформаційної політики; пріоритетні засади кадрової політики; проблемні питання забезпечення дотримання конституційного права громадян на звернення; основні вимоги до організації роботи з документами та контролю в виконавчих апаратах районних рад та міськвиконкомів; вимоги щодо упорядкування, зберігання та передачі документів в архівний підрозділ та ін.


Отримані на семінарі знання стануть запорукою професійного розвитку та важливим кроком на шляху до децентралізації та реформи місцевого самоврядування в регіоні.

31 травня 2020
Powered by ArtistSoft