22 січня 2018
Відзначення Дня соборності в обласному центрі розпочалося з покладання квітів до меморіалу борцям за волю України


переглянути

Участь у заходах взяли голова обласної ради Олександр Вельбівець, перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко, працівники виконавчого апарату обласної ради, голова обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, міської ради, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади в області, учасники АТО, представники установ та закладів міста, громадських організацій, молоді.


Саме цього дня у далекому буремному 1918-му поняття Україна вперше за декілька століть перетворилося із суто географічного на політичне – Українську Народну Республіку було офіційно визнано рядом держав.


Це стало ще одним із кроків до об’єднання УНР та ЗУНР. І вже 22 січня 1919 року на Софійській площі відбулася урочиста церемонія проголошення об’єднання західних і східних українських земель в одну державу.
Відзначення Дня соборності є важливим для нинішніх поколінь, адже боротьба за цілісність українських земель триває і сьогодні.


За інформацією офіційного веб-сайту Черкаської обласної ради http://oblradack.gov.ua/novini/5220-vdznachennia-dnia-sobornost-v-oblasnomu-centr-rozpochalosia-z-pokladannia-kvtv-do-memoralu-borciam-za-voliu-ukraiini.html

20 травня 2019
Powered by ArtistSoft