26 грудня 2017
Людина, яка пробудила Україну


переглянути

У холі будинку культури працювала виставка літератури «В’ячеслав Чорновіл – людина,політик, державний діяч», де були представлені публікації та видання В’ячеслава Максимовича.


На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять В’ячеслава Чорновола та всіх захисників України, які віддали за неї своє життя.


Звертаючись до присутніх, перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль відзначив виняткову роль В’ячеслава Чорновола у справі відновлення незалежності України: «2017 рік на Черкащині оголошено роком В’ячеслава Максимовича Чорновола, нашого земляка, видатного громадського і політичного діяча українського народу. Чорновіл є непересічною яскравою особистістю, слово і діло якого були підпорядковані ідеї відродження України, відродження української нації. Найцінніше, що говорив Чорновіл: «Україна понад усе. Вище тільки Бог». Це і є національна ідея. У єдності – наша сила».


Принагідно Віталій Володимирович презентував увазі присутніх посібник «Прометей української незалежності», в якому висвітлюються окремі сторінки життя, діяльності В’ячеслава Чорновола, подано розробки навчально-виховних занять і позакласних заходів педагогів Черкаської області.


Користуючись нагодою, за дорученням голови облдержадміністрації, Віталій Володимирович вручив почесні відзнаки.


У ході вечора пам’яті лунали ліричні музичні композиції, присутні навели власні спогади про видатну особистість, роки спільної діяльності.


Лейтмотивом пам’ятного вечора, головною думкою, яку поділяли всі присутні, стало розуміння того, що український народ на шляху утвердження самоідентичності, незалежності, не має перетворитися на шанувальників Чорновола, а бути дієвими послідовниками В’ячеслава Максимовича.


За інформацією офіційного веб-сайту Черкаської обласної державної адміністрації http://ck-oda.gov.ua/lyudyna-yaka-probudyla-ukrajinu/


 

23 березня 2019
Powered by ArtistSoft