12 грудня 2017
Презентація науково-практичного коментаря до Закону України «Про державну службу»


переглянути

Звертаючись до учасників зібрання, Голова НАДС Костянтин Ващенко підкреслив важливість та практичну значущість здійсненої роботи та наголосив, що для чіткого виконання норм Закону необхідні фахові роз’яснення з метою застосування єдиних принципів і стандартів. Крім того, зазначений коментар адаптований до потреб органів державної влади і є практикоорієнтованим.


Костянтин Ващенко акцентував увагу на тому що, авторський колектив виконав поставлені завдання. «Впевнений, коментар зацікавить широке коло читачів і стане в нагоді політикам, науковцям, студентам, практикам, викладачам, державним службовцям», – зазначив Голова НАДС.


Також у заході взяли участь Голова Правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко, заступник Голови правління Центру політико-правових реформ Віктор Тимощук, директор Науково-дослідного центру судових експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України Владислав Федоренко.


Представників засобів масової інформації цікавили питання практичного застосування зазначеного коментаря, використання державними службовцями української мови під час виконання своїх обов’язків, проведення тренінгів з психології для державних службовців, зокрема керівників служб управління персоналом.


За інформацією офіційного веб-сайту Національного агентства України з питань державної служби http://nads.gov.ua/news/vidbulasya-prezentaciya-naukovo-praktychnogo-komentarya-do-zakonu-ukrayiny-pro-derzhavnu


Науково-практичний коментар до Закону України «Про державну службу» http://pravo.org.ua/img/books/files/1513082951commentary%20_layout_web.pdf20 травня 2019
Powered by ArtistSoft