28 листопада 2017
Депутати обласної ради конструктивно розглянули питання порядку денного вісімнадцятої сесії та підтримали вимоги працівників обленерго і держлісгоспів області


переглянути

Спочатку депутати надали слово для оголошення заяви представнику Національного корпусу Євгену Свиридову, який звернувся до депутатів з проханням не підтримувати рішення про надання згоди ПП «Міськбуд-плюс» на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, яке заплановане в порядку денному.


За словами активіста, саме вказане підприємство вже намагалося приватизувати землю в Соснівці і забудувати її. Було проведено громадські обговорення і громадськість виступила проти.


Окрім того, була надана можливість виступити начальнику відділу економічної безпеки ПАТ «Черкасиобленерго» Євгену Луту, який наголосив, що у зв’язку з тривалою невиплатою заробітної плати з підприємства звільняються працівники, які обслуговують високовольтні мережі, а тому можуть траплятися перебої в електропостачанні.


З цього приводу голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко звернувся до працівників із проханням не звільнятися з підприємства та повідомив, що в обласній раді підготовлено звернення до уряду щодо врегулювання ситуації з виплатою заборгованості і на нинішній сесії депутати обласної ради підтримають працівників обленерго та додав: «Ми з вами єдині, вас підтримуємо і досягнемо перемоги».


Потім депутати відвели певний час для оголошення заяв і звернень від фракцій політичних сил і позафракційних.


Таким правом скористалися: Костянтин Омаргалієв від фракції «БПП «Солідарність», Віктор Гончаренко (ВО «Батьківщина), Роман Похольчук (партія «Відродження»), Юрій Ботнар та Олександр Лошков (ВО «Свобода»), Іван Далібожак (ПП «Українське об’єднання патріотів – УКРОП») позафракційна Валентина Коваленко та деякі інші.


Депутати обласної ради конструктивно розглянули питання порядку денного вісімнадцятої сесії та підтримали вимоги працівників обленерго і держлісгоспів області Після обговорення і схвалення порядку денного сесії, депутати приступили до його розгляду.


Першими розглянули і обговорили блок питань, що стосуються майна обласної комунальної власності, а саме: про надання згоди на прийняття з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області друкованої продукції; надання дозволів: ОКП "Фармація" та КП «Черкаський обласний наркологічний диспансер» – на передачу в оренду майна; проекти рішень щодо внесення змін до рішення обласної ради від 09.06.2017 № 15-6/VII «Про повернення з оренди цілісного майнового комплексу»; до рішення обласної ради від 09.06.2017 № 15-2/VІІ «Про прийняття майна у комунальну власність»; до рішення обласної ради від 12.10.2016 № 9-20/VIІ «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору керівників підприємств, установ, закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області»; та підтримали вимоги працівників обленерго і держлісгоспів області до рішення обласної ради від 16.12.2016 № 10-18/VIІ «Про управління суб’єктами та об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області»; внесено зміни до Порядку відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області та інші.


При розгляді питання про надання згоди приватному підприємству «Міськбуд-плюс» на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна, депутати врахували зауваження від громадськості і не підтримали проект рішення.


Результативним виявилося голосування за призначення Ігоря Фесуна на посаду директора комунальної установи «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради».


У ході засідання депутати більшістю голосів підтримали внесення змін до низки програм: підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаської області на 2011-2017 роки; обласної програми фінансування ремонту доріг загального користування державного і місцевого значення, які проходять територією Черкаської області, та розвитку дорожньої інфраструктури на 2016-2018 роки; програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року; обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки.


Депутати погодили також проект рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік; у додаток до рішення обласної ради від 25.06.2015 № 41-1/VI «Про перспективний план формування територій громад Черкаської області» і до Регламенту Черкаської обласної ради VII скликання та інші.


На завершення роботи обранці підтримали низку звернень до керівництва держави, в тому числі, до Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо врегулювання ситуації на ПАТ «Черкасиобленерго» та до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності перегляду Стратегії реформування лісового господарства України на період до 2022 року, схваленої на засіданні Уряду 15 листопада 2017 року, і таким чином підтримали працівників держлісгоспів, які вийшли сьогодні з відповідною заявою на мітинг протесту.


Розглянувши низку інших питань, депутати прийняли відповідні рішення та завершили роботу вісімнадцятої сесії обласної ради.


За інформацією офіційного веб-сайту Черкаської обласної ради http://oblradack.gov.ua/novini/5137-deputati-oblasnoii-radi-konstruktivno-rozglianuli-pitannia-poriadku-dennogo-vsmnadciatoii-sesii-ta-pdtrimali-vimogi-pracvnikv-oblenergo-derzhlsgospv-oblast.html

16 листопада 2018
Powered by ArtistSoft