23 листопада 2017
Партнерство заради змін


переглянути

Третій рік поспіль Департамент регіонального розвитку, Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської обласної державної адміністрації та активні громадські організацій та установи Черкаської області об’єднують зусилля, щоб обмінятися досвідом, презентувати свою роботу та запалити інших на створення проектів.


Цього року Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів - співорганізатор форуму гостинно прийняв в своїх стінах більше 250 учасників - представників громадських організацій.


Під час відкриття заходу заступник голови Черкаської ОДА Ярослав Березань привітав всіх учасників та побажав плідної роботи та успішного партнерства.


Присутні дізналися про успішні кейси та про те як, об’єднавшись із владою, бізнесом чи іншими громадськими організаціями та ініціативами, створювати масштабні проекти.


В рамках форуму директор Черкаського відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Сергій Слинько презентував Платформу регіонального розвитку та партнерства.


Учасники заслухали доповіді спікерів про партнерство громадських організацій та ЗМІ в просуванні реформ, партнерство громади і бізнесу, партнерство в соціальному середовищі, партнерство громадських організацій та органів влади, про можливості отримання фінансової підтримки для своїх проектів.


Програма передбачала практичні тематичні сесії, майстер-класи, тренінги та обмін досвідом.


Завершився Міжрегіональний форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо зміни 3.0» підбиттям підсумків та нагородженням переможців Ярмарку громадських ініціатив.

23 січня 2019
Powered by ArtistSoft