21 листопада 2017
Черкащина відзначає День Гідності та Свободи


переглянути

Заступник очільника області Костянтин Омаргалієв відзначив, що сьогодні черкащани шанують своїх героїв, які віддали життя за волю та суверенність нашої держави. Завдання ж сучасників довести, що вони гідні виборених з боєм свобод.


– День Гідності та Свободи – це ще одне нагадування кожному з нас – розслаблятися зарано, – зауважив Костянтин Омаргалієв. – Перед нами ще стоїть чимало викликів, які нам спільно треба подолати. Адже від роботи кожного з нас на своєму місці залежить майбутнє нашої держави. За яку боролися на Помаранчевій революції, жертвували життям під час Революції Гідності та й зараз віддають його, боронячи Україну на Сході. У єдності – наша сила!


Нагадаємо, згідно з Указом Президента України 21 листопада відзначаємо День Гідності та Свободи. Свято встановлене на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції та Революції Гідності.


За інформацією офіційного веб-сайту Черкаської обласної державної адміністрації http://ck-oda.gov.ua/cherkaschyna-vidznachaje-den-hidnosti-ta-svobody/

23 січня 2019
Powered by ArtistSoft