31 жовтня 2017
Соціально-психологічна підтримка адаптації учасників АТО


переглянути

Навчання відбувається на базі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів у рамках проекту «Організація мережі психологічної допомоги воїнам АТО та членам їх родин в районних центрах в Черкаській області» за підтримки обласної державної адміністрації.


Тренінг-семінар розрахований на психологів, які за своїми функційними обов’язками або на громадських засадах взаємодіють із учасниками АТО та членами їх родин.


Серед питань, що винесені для обговорення – окреслення переліку проблем щодо виявлення ознак посттравматичного стресового розладу; надання практичних рекомендації щодо алгоритму дій при виявленні посттравматичного стресового синдрому; відпрацювання технологій роботи із залежностями; керування агресивною поведінкою; тренування навичок вивченого оптимізму та моделювання бажаного майбутнього та ін.


Ведучі тренінгу – психологи-консультанти Регіонального психологічного кризового центру Фундації «Паритет» м. Черкаси: Озерянський Ігор, Козлова Наталія, Гаврилюк Людмила.

17 лютого 2019
Powered by ArtistSoft