27 жовтня 2017
З нагоди 73-ої річниці вигнання нацистів з України на Пагорбі Слави покладено квіти


переглянути

Вшанувати пам’ять про тих, хто доклав неймовірних зусиль для подолання ненависного ворога, сьогодні на Пагорб Слави в м. Черкаси, де вздовж стел з іменами героїв вишикувалися прапороносці з державними стягами, прийшли перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль, заступник голови обласної ради Вадим Гайович, керівник секретаріату виконавчого апарату обласної ради Василь Мовчан, заступник міського голови м. Черкаси Роман Буданцев, голова Федерації профспілок Черкащини Петро Шевченко, ветерани війни і праці, ветерани-учасники АТО, представники організацій, установ та закладів міста, молодого покоління.


Усі учасники заходу вклонилися пам’яті героїзму та мужності бійців і полководців у боротьбі за свободу українського народу та поклали на їх честь до підніжжя Матері-Вітчизни живі полум’яні квіти. Духовий оркестр виконав Гімн України.


За інформацією офіційного веб-сайту Черкаської обласної ради http://oblradack.gov.ua/novini/5082-z-nagodi-73-oii-rchnic-vignannia-nacistv-z-ukraiini-na-pagorb-slavi-pokladeno-kvti.html

20 травня 2019
Powered by ArtistSoft