27 жовтня 2017
Розпочався ІІI тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»


переглянути

Номінаціями Конкурсу є:


• "Кращий керівник" (беруть участь державні службовці, посади яких віднесені до категорії "Б";


• "Кращий спеціаліст" (беруть участь державні службовці, посади яких віднесені до категорії "В").


Після проведення ІІІ туру Організаційний комітет Конкурсу шляхом простого голосування буде визначати переможців і лауреатів.


Переможцями у кожній номінації Конкурсу вважаються учасники, які зайняли перше місце, лауреатами – учасники, які зайняли друге, третє та четверте місця.


Переможці Конкурсу у кожній номінації нагороджуються дипломом переможця та грошовою винагородою в сумі 20 тис. гривень.


У Конкурсі беруть участь 47 учасників – державних службовців центральних та місцевих органів виконавчої влади, з них, у номінації «Кращий керівник» – 23 учасника, у номінації «Кращий спеціаліст» – 24.


Відкрили ІІІ тур Конкурсу та привітали учасників з початком навчання заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби Андрій Заболотний та заступник директора з наукової та навчальної роботи Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування Леся Прудиус.


Учасники ІІІ туру Конкурсу з 23 по 26 жовтня 2017 року проходять навчання за програмою тематичного короткострокового семінару, яка передбачає розгляд питань модернізації державної служби в умовах реформування державного управління, оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, управління конфліктами, лідерства у державному управлінні, культури мовлення, впровадження смарт-технологій в публічному управлінні, практичних аспектів запобігання та виявлення корупції на державній службі.


Після закінчення навчання в рамках ІІІ туру Конкурсу учасники мають захистити власні творчі роботи, за результатами оцінювання яких Оргкомітетом з підготовки та проведення ІІІ туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» буде визначено переможців та лауреатів Конкурсу.


 За інформацією офіційного сайту Національного агентства України з питань державної служби http://nads.gov.ua/news/rozpochavsya-iii-tur-vseukrayinskogo-konkursu-krashchyy-derzhavnyy-sluzhbovec

20 травня 2019
Powered by ArtistSoft