12 жовтня 2017
Запобігання та протидія проявам корупції


переглянути

Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів продовжує навчання з питань антикорупційного законодавства керівників та спеціалістів апарату, управлінь, відділів обласної державної адміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади.


Під час семінару відбулось обговорення правового забезпечення діяльності органів виконавчої влади, основних положень антикорупційного законодавства України, впровадження електронного декларування, шляхів запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності державних службовців, контролю за виконанням законів у сфері запобігання і протидії корупції, порядку здійснення адміністративних дій у справах виявлення корупції або інших правопорушень.


Програму семінару реалізовували фахівці Управління захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ Національної поліції України та міжрегіонального управління Нацдержслужби України у місті Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській областях.


Отримані на семінарі знання сприятимуть підвищенню рівня професійної компетентності та забезпеченню прозорості діяльності посадовців регіону.


 

23 січня 2019
Powered by ArtistSoft