03 жовтня 2017
Обговорені питання професійного навчання посадовців та депутатів місцевих рад та запровадження електронної системи управління людськими ресурсами


переглянути

Костянтин Ващенко подякував представникам Офісу Ради Європи в Україні за плідну співпрацю в рамках підготовки проекту Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, а також допомогу в удосконаленні офіційного веб-сайту НАДС. Крім того, висловив зацікавленість в експертній підтримці щодо розробки вторинного законодавства до законів України «Про державну службу» та «Про службу в органах місцевого самоврядування».


У свою чергу Даніель Попеску, керівник Департаменту демократичних інститутів та врядування Генерального директорату – ІІ з питань демократії Генерального секретаріату Ради Європи, Спеціальний радник Уряду України з питань децентралізації у своїй промові зазначив, що співпраця з НАДС є важливим компонентом плану діяльності Ради Європи на 2018 – 2021 роки. Зокрема, ця діяльність буде зосереджена на питаннях забезпечення професіоналізації посадових осіб місцевого самоврядування, запровадження електронної системи управління людськими ресурсами в органах місцевого самоврядування, а також експертній підтримці реформи децентралізації.


У заході також взяли участь представники Офісу Ради Європи в Україні Сільвіа Іванова, радник Центру експертизи реформ місцевого самоврядування, Володимир Купрій, експерт Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні», Андрій Гук, менеджер програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» та Юлія Лихач, перший заступник директора Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу.


За інформацією офіційного веб-сайту Національного агентства України з питань державної служби http://nads.gov.ua/news/pytannya-profesiynogo-navchannya-posadovciv-ta-deputativ-miscevyh-rad-zaprovadzhennya

23 січня 2019
Powered by ArtistSoft