27 вересня 2017
Взаємодія органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування у вирішенні регіональних проблем


переглянути

Підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування є одним з найефективніших методів забезпечення належного рівня професіоналізму посадовців, здатних реалізовувати поставлені Президентом і Урядом України завдання.


Програма виїзного семінару була розроблена з урахуванням потреб Чигиринського району та задач, що стоять перед посадовцями щодо ефективної реалізації реформи децентралізації територіального управління.


У рамках семінару слухачі обговорили основні положення антикорупційного законодавства України, шляхи запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, правове забезпечення діяльності органів виконавчої влади.


Галузева складова програми семінару формувалась для різних цільових груп. Реалізовували її керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, обласної ради, територіальних органів виконавчої влади, міжрегіонального управління Нацдержслужби України у місті Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській областях.


За інформацією директора Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів Сергія Демченка більше 130 посадовців Чигиринського району отримали нові професійні знання і навички, які допоможуть їм приймати ефективні управлінські рішення на місцях і сприятимуть утвердженню місцевого самоврядування як фундаменту народовладдя.

23 січня 2019
Powered by ArtistSoft