19 вересня 2017
Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування


переглянути

Головна мета семінару – надати знання, вміння та сформувати практичні навички, необхідні секретарям сільських, селищних рад для виконання своїх функціональних обов’язків та забезпечення ефективного управління територіальною громадою в умовах проведення адмінреформи.


У ході семінару були обговорені основні вимоги до ведення службової документації та організації контролю в сільських, селищних радах; практика прийняття регуляторних актів органами місцевого самоврядування; основні аспекти державної реєстрації прав на нерухоме майно; сфери можливих корупційних правопорушень у роботі з кадрами.


Активну участь у роботі семінару взяла заступник голови Драбівської районної ради Тетяна Богославець.


Програму семінару реалізовували фахівці виконавчого апарату Черкаської обласної ради, Державної регуляторної служби України в Черкаській області, Головного територіального управління юстиції в Черкаській області.


Отримані на семінарі знання стануть важливим підґрунтям для формування ефективної виконавчої влади на засадах самодостатності територій та розширення повноважень місцевих самоврядних органів, як це передбачає адміністративна реформа.

23 січня 2019
Powered by ArtistSoft