14 вересня 2017
Стратегії і проекти як інструменти розвитку і співробітництва територіальних громад


переглянути

Об’єднані громади конкурентно виграють на Черкащині. Децентралізація надає громадам нові розвиткові інструменти. На цьому неодноразово наголошує голова обласної державної адміністрації Ю. Ткаченко.


В Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбувся черговий короткостроковий тематичний семінар для сільських, селищних голів та голів об’єднаних територіальних громад.


Програма семінару передбачала обговорення актуальних питань реформування місцевого самоврядування; стратегії розвитку територіальних громад; основних засад Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року; децентралізації фінансів та зміцнення матеріальної основи місцевого самоврядування; кадрової політики в органах місцевого самоврядування; ведення службової документації та організації контролю в сільських, селищних радах; оновлення влади та антикорупційна реформа; проектування та забудови сільських населених пунктів; виділення та порядок отримання земельних ділянок учасникам АТО; розвиток сільського та звичайного туризму та ін.


Фахівці Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації провели тематичну зустріч, під час якої ознайомили слухачів із вимогами до розробки проектів та програм регіонального розвитку; проаналізували новітні форми участі громадськості в управлінні громадою.


Нові компетентності, отримані під час навчання, дадуть реальну можливість націлити громади області на пошук додаткових можливостей фінансування та створення інноваційних моделей стратегічного розвитку в умовах децентралізації.

23 січня 2019
Powered by ArtistSoft